Sme špecialisti na komplexné výkopové a zemné práce v Bratislavskom kraji.

  • Bratislava
  • Pezinok
  • Modra
  • Senec

Prečo my? GS stav group – špecialisti na zemné a výkopové práce

Nedá sa? Túto vetu v našej firme nepoznáme

Pôsobíme v lokalitách – Bratislava, Pezinok, Modra, Senec

Pri realizácii stavby vám chceme ušetriť čo najviac starostí. Aby ste nemuseli zháňať viac firiem na čiastkové práce, zabezpečíme kompletný servis: od dovozu potrebného materiálu cez odbornú stavebnú činnosť až po vypratanie odpadu z vášho pozemku.

Túto našu snahu podporuje moderné technické vybavenie, vďaka ktorému sa môžete spoľahnúť na profesionálne odvedenú prácu. Vždy postupujeme efektívne, podľa vašich požiadaviek a podľa spoločne dohodnutých podmienok.

Sme síce mladý tím, ale už sme nadobudli bohaté skúsenosti, ktoré využívame pri každodennej práci. A čo je hlavné – nechýba nám potrebná kvalifikácia a chuť pracovať. Našimi prednosťami sú šikovnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť. Sme presvedčení, že tieto vlastnosti oceníte aj vy.

Vieme, že častým dôvodom nespokojnosti so stavebnou firmou je nedodržanie termínov. My však chceme, aby ste nás hodnotili podľa výkonu na stavbe a bola by škoda, keby celkový dojem pokazil chaos v termínoch. Preto kladieme dôraz na časovú flexibilitu. Čo sľúbime, to splníme.

„Nedá sa“ pre nás neexistuje.
Prečo my? GS stav group s.r.o. - špecialisti na zemné a výkopové práce v Bratislave - Pezinku - Senci